Продавчиня київського закладу відмовилася обслуговувати клієнтку українською (ВІДЕО)

В компанії вже відреагували на інцидент

Фото ілюстративне

У столиці України співробітниця мережі «Київхліб» потрапила у скандал. Продавчиня закладу  в Оболонському районі столиці відмовилася обслуговувати клієнтку українською мовою.

Про це стало відомо із Telegram-каналу активіста Андрія Смолія.

Так, продавець фірмової мережі «Київхліб» відмовилася обслуговувати клієнтки державною мовою. На зауваження жінка не реагувала, також відмовилася будь-що коментувати.

На звернення жінки-покупця, продавець сказала: «Не подобається російською - виходьте».

«Київхліб, ви взагалі українська мережа чи окупантська? Наймаєте когось на роботу? Сепаратистів», – відреагував Андрій Смолій.

Він нагадав, що використання української мови під час обслуговування клієнтів є вимогою закону.

У компанії «Київхліб» відреагували на інцидент.

«Ознайомившись із деталями, які зафіксовані на кадрах, повідомляємо: так, дійсно, на відео - наш продавець. Компанія «Київхліб» перепрошує за ситуацію, яка склалася. Ми засуджуємо дії продавчині та її позицію.

Після наради, було прийнято рішення звільнити дану працівницю магазину. Щоб подібні ситуації більше не трапилися у магазинах нашої фірмової мережі, з усіма працівниками буде проведена додаткова робота.

З перших днів війни ми взяли на себе відповідальну місію - забезпечити людей безкоштовним хлібом. Працювали цілодобово, у підвищеному темпі, щоб надати допомогу кожному хто її потребував. Наші машини були в роботі постійно, хліб розвозили беззупинно. Для забезпечення своєю продукцією медиків, військових та мешканців, які постраждали від війни, ми налагодили співпрацю із 500 волонтерськими і громадськими організаціями Київщини, передали безкоштовно понад 1,5 тисячі тонн хліба. Ми щодня робимо все можливе, щоб пришвидшити нашу Перемогу», - йдеться у дописі.

Як повідомлялося раніше, скандал в Одесі, де відвідувачці відмовили в обслуговуванні українською і вигнали з кафе, отримав продовження

varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена

Читайте також