Продавець знайде тебе сам: в Україні з’явився «магазин для лінивих»

1
1

Розробники сервісу запевняють, що тепер покупці з легкістю зможуть купити товар чи послугу з найкращим співвідношенням ціни та якості


Як часто у пошуках потрібного товару чи послугу вам доводилось переглядати десятки сторінок в Інтернеті чи увесь день їздити містом? Щоб полегшити життя покупців і створити серед продавців здорову конкуренцію львів’яни створили унікальний сервіс allex.com.ua, який покликаний повністю змінити українську бізнес-модель покупки-продажу.


Розробники сервісу запевняють, що тепер для того, щоб купити необхідну річ чи замовити необхідну послугу достатньо вказати характеристики, вимоги, додати фото і виставити оголошення на сайт. Усе інше – за продавцями. Вони мають самі запропонувати найкращий варіант бажаного товару і гарне співвідношення ціни та якості. Портал allex.com.ua створено групою активістів у місті Львові у 2017 році. Команда складається з програмістів, маркетологів та громадських діячів.


«Все почалося у 2014 році з мого візиту в Китай. Я жив там два роки і звик до того, що продавці борються за покупців, а не навпаки, як у нас це часто трапляється. Суть китайської моделі бізнесу дещо відрізняється від європейського, тому що у деяких інтернет-магазинах у них прийнято торгуватися і виставляти свою ціну! І щоб ви не захотіли придбати – вони все знайдуть, виготовлять і продадуть вам. Ми хочемо змінити думку і досвід людей у купівлі товарів на українському ринку. Не обов’язково шукати товар, порівнювати ціни, характеристики. Це мають робити продавці. Адже вони більше зацікавлені в тому, щоб продати вам товар і отримати гроші. Сервіс абсолютно безкоштовний для покупців. А реєстрація займає кілька секунд», - розповідає розробник сайту, львів’янин, Олександр Петрянич.


Користуватися сервісом дуже просто. Спершу необхідно зареєструватись на сайті, виставити товар чи послугу, які хочете придбати або отримати, вказати ціну та очікувати пропозицій від продавців. За словами Олександра, кілька років тому він стикнувся із проблематичністю купівлі автівки. «Цей процес є затяжним, нервовим і перемінливим. Щоб купити хороше авто треба «вбити» на пошуки кілька тижнів, а іноді і місяців. На нашому сайті є можливість виставити авто, яке хочеш придбати. І продавці самі вам писатимуть зі своїми пропозиціями – економія часу, коштів і нервів», - каже львів’янин.


ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?


Три простих кроки:
На сайті доступні такі розділи: Крім зручності в користуванні, allex.com.ua ще й дбає про безпеку покупців. Адже останнім часом побільшало шахраїв, які «працюють» на різних платформах продажу. Не рідко, коли покупці переказують гроші за потрібний товар і стають жертвами недобросовісних продавців. «На нашому сервісі такі шахрайські дії неможливі. Адже тут продавці зацікавлені в тому щоб продати товар і зацікавити покупця. Тому самі будуть пропонувати попередньо оглянути річ чи зустрітись особисто», - розповідають розробники сайту. 


Щоб залишатися вкурсі усіх новинок, що відбуваються на сайті, розробники пропонують долучитися до сторінки у соціальній мережі facebook.

varta1.com.ua: Новини