Продовження історії: тік-токер, який послав на три літери військового, записав нове відео (ВІДЕО)
Уже вибачився
![](/uploads/media/f7/9c/f79cb227e29fc8762719dcf66957a9ba_w960.jpg)
Пранкер з нікнеймом Si Surik (справжнє ім’я - Сурік Черкезов – ред.) різко змінив свою позицію щодо свого недолугого вчинку за участю українського воїна. Про це пише Уніан.
Тік-токер записав нове відеозвернення до героя ролика та всіх військових ЗСУ, у якому вибачився за свій вчинок.
Відео з'явилося в Instagram чоловіка. Хлопець наголосив, що хоче перепросити за ситуацію, у якій «був на 100% неправий».
«Я розумію, що це було гидко з мого боку. Я хочу перепросити у всіх військовослужбовців, які побачили цю ганьбу. Я хочу вибачитися перед цим військовим - якщо ти мене бачить, я перепрошую у тебе. Надалі, якщо це можливо, я хочу з ним зустрітися та вибачитися при ньому», - заявив пранкер.
Крім того, Сурік назвав свою поведінку «неприпустимою», а також оголосив збір на пікап для воїнів. Звіти обіцяє надати у соцмережах. Ролик закінчує гаслом «Слава Україні!», проте російською.
Нагадаємо, що тіктокер підійшов на вулиці до чоловіка з елементами військової форми та спробував залучити його до свого недолугого пранку. Військового це ідея обурила. Після цього пранкер образив військового.
Читайте також: «Йди нах*й звідси»: пранкер, який образив військового, отримав покарання
За кілька годин у мережі з'явилося відео, як невідомі особи знайшли жартівника та змусили його перепрошувати.
![](/uploads/media/33/fy/33fyz967404bdf3c8687491cf7fyza51_w640.jpg)
Увага! В Україні оголошено повітряну тривогу
Всі в укриття!
![](/uploads/media/46/c3/46c3432e7b23b0e3b6c6f223be69a3be_w640.jpg)
Повітряна тривога: в Україні існує загроза ракетних ударів
Всі в укриття!
![](/uploads/media/17/7a/177aaac1a00c3ac65d2c723d44db7eaa_w640.jpg)
Увага! Тривога! В Україні існує загроза ракетних ударів
Всі в укриття!