Прохід і проїзд на територію Волинської області закрили мінно-вибуховими загородженнями (ВІДЕО)
На кордоні з білорусю
![](/uploads/media/74/93/74936c3620c8fc76dafbe107e180edaa_w320.jpg)
Бійці територіальної оборони Волині вибудували систему мінно-вибухових загороджень на лінії кордону з білорусю, про це командування 100-ї окремої бригади територіальної оборони повідомляє у ФБ.
«Інженерно-саперними підрозділами нашої бригади вздовж кордону з рб вибудовано систему мінно-вибухових загороджень, завдяки чому наші північні рубежі стали неприступними», - йдеться у повідомленні.
Раніше, командування 100 окремої бригади ТрО попереджало громадян, що мешкають у прикордонних з рб населених пунктах Волинської області бути обережними при відвідуванні лісних масивів, виїзді на узбіччя доріг.
Відповідними підрозділами бригади був здійснений комплекс інженерних загороджень, включаючи мінні у зв'язку з загрозою вторгнення з території рб. Місця таких загороджень марковані покажчиками «Небезпечно міни!».
Як повідомлялося, на Рівненщині затримали двох громадян білорусі.
![](/uploads/media/0a/yz/0ayz038855fd0a5f744776e5fec5ea0b_w1280.jpg)
Тривога! В Україні існує загроза ракетних ударів
Усі в укриття!!!!
![](/uploads/media/cb/bb/cbbb46868df478199b63cfaa555cb218_w1280.jpg)
Повітряна тривога: в Україні існує загроза ракетних ударів
Всі в укриття!
![](/uploads/media/19/67/196727533f0c0262f76a890981d01aa2_w640.jpg)
Тривога! В Україні існує загроза ракетних ударів!
Не нехтуйте сигналом тривог!