Прокуратура області: у державну власність буде повернено земельну ділянку загальною площею 85,8 га
У березні 2017 року Стрийська місцева прокуратура звернулася до господарського суду Львівської області із позовною заявою в інтересах Львівської обласної державної адміністрації до Стрийської районної державної адміністрації та суб’єкта господарювання про визнання недійсними розпорядження районної державної адміністрації та договору оренди земельної ділянки загальною площею 85,8 га, а також повернення останньої у державну власність, пише прес-служба прокуратури області.
Підставами для подання вказаного позову були порушення вимог ст.122 Земельного кодексу України в частині повноважень органів виконавчої влади щодо надання земельних ділянок в користування, а також непроведення під час укладення договору оренди землі нормативної грошової оцінки земельної ділянки.
Відтак, 05 липня 2017 року господарський суд Львівської області підтримав позицію прокурора, задовольнивши позовні вимоги прокуратури в повному обсязі.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
- В Україні за пісні російською мовою у кафе та ресторанах зможуть карати великим штрафом без попередження
- В Україні більше не існує «непридатних із виключенням із військового обліку»
- Суд відправив під варту без застави водія, через якого загинули троє дівчат на Львівщині
- Посадовець ТЦК на Львівщині фіктивно оформив знайомого на службу
- З Польщі до України екстрадовано 44-річного чоловіка
Найчитаніше
- З Польщі до України екстрадовано 44-річного чоловіка
- У суботу на Львівщину повертається загиблий Герой Михайло Орищин
- На війні загинув Герой зі Львівщини Володимир Ошуст
- Кіберполіція просить допомогти розшукати жительку Тернопільщини, яка переховується від правоохоронців
- У Львівській області сталася ДТП
Коментарі