Прокуратура оскаржує запобіжний захід блогеру зі Львівщини Мар'яну Чаві
Прокуратура вимагає запобіжний захід у вигляді тримання під вартою
Вчора, 1 серпня, прокуратура подала апеляцію на рішення суду та просить запобіжний захід для блогера Мар'яна Чави у вигляді тримання під вартою. Про це пише Еспресо.Захід.
«Оскільки КПК не передбачена заборона на користування інтернетом і її фактично неможливо забезпечити, то ми цим і аргументуємо свою апеляцію. Є ризик, що блогер перебуваючи під домашнім арештом зможе спокійно й надалі займатися своєю діяльністю – це поширення упередженої інформації, що нібито ТЦК СП не існує; перешкоджання діяльності військових, формування хибної думки мас і т.д.. Ми наполягаємо, що через це має бути запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Це виключить ризик, що він й надалі займатиметься своєю діяльністю в інтернеті», – уточнив прокурор.
Раніше, 25 липня Галицький районний суд Львова обрав блогеру Мар'яну Чаві запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.
Такий запобіжний захід дає ризик того, що блогер й надалі зможе займатися своєю антидержавницькою та антиукраїнською діяльністю.
Служба безпеки кваліфікує діяльність фігуранта, як дії спрямовані на розхитування внутрішньополітичної ситуації в регіоні на користь окупанта:
- ч.1. ст.114-1 (перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань);
- ч.2 ст. 436-2 (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії рф проти України, глорифікація її учасників).
Читайте також: СБУ затримала блогера зі Львівщини, який принизив поранених воїнів, які виписували повістки
Йому загрожує від 5 до 8 років позбавлення волі.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
- Європа готується до затяжної війни в Україні, - NYT
- У школах перевірятимуть військові документи 17-річних хлопців, - МОУ
- На Львівщині затримали представників релігійної течії, які намагалися вбити опонента-християнина
- Буданов уточнив "червоні лінії" в переговорах з росією
- У центрі Львова 20-річний молодик побив перехожого до тяжкого стану
Найчитаніше
- До України з Німеччини екстрадовано лідера злочинної організації
- З російського полону повертаються четверо воїнів зі Львівщини
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2025 року вважався безвісти зниклим
- Телефонний номер Ірини Фаріон, яку вбили у 2024 році, став активним у Telegram
- У Львові під час конфлікту сталося вбивство
Коментарі