Прокуратура перевірятиме бездіяльність у питаннях цивільного захисту в Бродах
Через не усунення порушень після перевірки стану цивільного захисту у місті Броди, за висновками комісії, голова Львівської ОДА скерував подання до обласної прокуратури з проханням розглянути питання бездіяльності керівництва Бродівської міської ради. Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.
Нагадаємо, минулого тижня департамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА та ГУ ДСНС України у Львівській області провели спільну перевірку стану цивільного захисту у Бродівській міській раді.
Як повідомили у департаменті з питань цивільного захисту Львівської ОДА, у Бродівській міській раді не усунуті порушення, які були виявленні під час перевірки ще у лютому.
Зокрема, не створена Бродівська міська ланка Єдиної державної системи запобігання і реагування на надзвичайні ситуації цивільного захисту, а також не визначена особа – відповідальна за організацію заходів цивільного захисту.
За словами т.в.о. директора департаменту з питань цивільного захисту Львівської ОДА Олександра Харчука, такий підхід до виконання Плану підготовки цивільного захисту в регіоні є неприпустимим, адже у разі виникнення надзвичайної ситуації в місті Броди наслідки катастрофи ліквідують несвоєчасно, а відтак це може призвести до втрат матеріальний, а за найгірших прогнозів й до людських смертей.
varta1.com.ua: Новини
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
На Львівщині горів будинок
Пожежа сталася в с. Вовків Львівського району в двоповерховому житловому будинку
Найкоментованіше
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- Зеленський заявив, що волів би взагалі не укласти жодної угоди, ніж змусити свій народ прийняти погану, - The Atlantic
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Пенсії в Україні зростуть з 1 березня
- Загинув командир відділення батальйону безпілотних систем Володимир Муж з Львівщини
Найчитаніше
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- У львівській лікарні чоловікові з третьою стадією раку рота видалили пухлину
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- На Львівщині затримали лікаря за вимагання 80 000 грн хабаря
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
Коментарі