Проросійські терористи на Донбасі атакували українських саперів: загинув солдат ЗСУ
27 травня, група саперів, у районі населеного пункту Попасна, виконувала бойове завдання з перевірки мінно-вибухових загороджень перед переднім краєм оборони одного з механізованих підрозділів та була атакована диверсійно-розвідувальною групи противника.
Про це інформує прес-служба ООС, на сторінці у соціальній мережі «Facebook».
Повідомляється, що у результаті бою загинув військовослужбовець окремої механізованої бригади, солдат Степанченко Б. М.
Тіло загиблого солдата поки перебуває на тимчасово окупованій території. Передача тіла представникам ЗС України планується 31 травня, на контрольному пункті в’їзду–виїзду «Щастя», — зазначають у прес-службі.
Зазначимо, що за даними громадського активіста Олега Устименка, український солдат отримав серйозне поранення під час бою і був захоплений у полон проросійськими бойовиками.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
- Європейська країна може депортувати українців мобілізаційного віку, які не мають підстав для тимчасового захисту
- Путін хоче захопити південь України, - The New York Times
- У Польщі стався інцидент з агресивною поведінкою двох жінок щодо українців
- Зеленський не може знайти кандидата на посаду посла України в США, - Politico
- На Рівненщині пʼяний неповнолітній водій насмерть збив вагітну жінку
Коментарі