Прощання з екснардепом Олегом Барною відбудеться у Києві і на Тернопільщині

Чин похорону відбудеться 23 квітня у селі Білобожниця

На Тернопільщині прощання з екснардепом, військовослужбовцем 68-ї окремої єгерської бригади ім. Олекси Довбуша Олегом Барною відбудеться 22 та 23 квітня.

Про це повідомила пресслужба Білобожницької громади, інформує «Суспільне».

22 квітня 9:00 – Поминальна служба в Університетській Церкві Святої Софії Премудрості Божої, що на вул. Винниченка в Тернополі. Про це повідомила дружина загиблого Ольга Барна.

«Кожен, хто знав Олега Барну, міг ним захоплюватись і у чомусь не розуміти чи не сприймати його вчинків реальних та тих, що йому »приписали«. Він був максималістом по житті: є біле і чорне, є правда і брехня, є звитяга і зрада. Але ніхто йому не може дорікнути, що щось було зроблено для власної користі чи возвеличення. Це про нього »Я любив вас усіх, та найбільше любив Україну, певно, в цьому і є та найважча провина моя«. Для батьків він був і залишиться найкращим сином, для мене – найкоханішим чоловіком, для дітей – найтурботливішим батьком, для рідних, знайомих і незнайомих – найвідданішим другом, порадником, піклувальником, для всіх – нашим Героєм, який свідомо віддав своє життя за Україну»,  йдеться у її дописі.

Фото: Fb/Олег Барна

Олег Барна з сім'єю. Фото: Fb/Олег Барна

«О 12:00 в Соборі верховних апостолів Петра і Павла в м. Чортків відбудеться зустріч тіла колишнього народного депутата України»,  йдеться у повідомленні.

У суботу, 22 квітня, о 19:00 відбудеться панахида в рідній домівці бійця у селі Білобожниця.

Чин похорону відбудеться у неділю, 23 квітня, о 14:00 у селі Білобожниця.

Читайте також: екснардеп Олег Барна загинув під час штурму позицій ворога.

Прощатимуться з Олегом Барною й у Києві. Про це повідомив його друг Віктор Шумада. Прощання в столиці України відбудеться у пʼятницю, 21 квітня, об 11:00 в Михайлівському соборі, потім – на Майдані Незалежності.

varta1.com.ua: Новини

Володимир Садовий