Протестувальники перекрили найважливішу трасу в країні: одна з вимог польських "жовтих жилеток" стосується й України (фото, відео)
Встановлення мита на товари, які надходять у Польщу з України — така зокрема вимога фермерів прозвучала в ефірі польського телеканалу «TVN24». У середу, 12 грудня, біля міста Прушкув, що поблизу Варшави, мітингарі, одягнуті у жовті жилетки, влаштували несанкціонований протест, заблокувавши одну з найважливіших доріг у країні — А2, яка пролягає від кордону з Україною до Німеччини. Як повідомляє видання «RMF24», фермери Польщі вимагають вирішення аграрних проблем, зокрема, пов’язаних із загрозою африканської чуми свиней і відшкодування коштів за втрачених через хворобу тварин. Автомагістраль заблокована кількома автомобілями, розташованими поперек маршруту. Учасники вдягнені у жовті жилети — йдеться на сайті інформагенства "УНН".
Неоголошений протест фермерів призвів до того, що зранку водії застрягли в кілометровому заторі по трасі А2 або «Автомагістраль Свободи». Протестувальники вимагають вирішення своїх проблем, пов’язаних з боротьбою з вірусом Африканської чуми свиней, забезпечення промислової безпеки Польщі шляхом ефективнішого захисту внутрішнього сільськогосподарського виробництва та відновлення принципів стійкої торгівлі. Фермери заявили, що можуть блокувати дорогу і до завтра. До активістів уже приїздив міністр сільського господарства Польщі Ян Кшиштоф Ардановскі, але домовитись з ними про розблокування дороги так й не зміг.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Європейські партнери зробили заяву про реальні плани Путіна на Україну
РФ прагне досягти на переговорах того, чого не змогла на полі бою
ЄС виділить Україні 80 млн євро з прибутків від заморожених російських активів
Єврокомісія розробила план підтримки енергетичної системи України на зиму 2026-2027 років
Україна втрачає час на підготовку до зими через заблокований кредит від ЄС
Підготовка до наступного опалювального сезону мала розпочатися в березні
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі