Проти ночі, між нардепами у Раді виникла штовханина через ринок землі (відео)

Screenshot-at-Dec-18-23-16-57
Screenshot-at-Dec-18-23-16-57

Під час засідання Комітету Верховної Ради з питань аграрної та земельної політики, пізно ввечері, 18 грудня, між народними депутатами стався конфлікт.

Як повідомив кореспондент «Укрінформу», народні депутати від партій «Батьківщина» і «ОПЗЖ» заблокували роботу аграрного комітету Верховної Ради.

Зокрема, член фракції «ОПЗЖ» Ілля Кива почубився з нардепом від «Слуги народу» Андрієм Мотовиловцем, через що довелось оголосити перерву. Тим часом лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко розкидала документи, які лежали на столі голови комітету Миколи Сольського.

Зазначається, що нардепи розглядають поправки до законопроєкту № 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення». Конфлікт виник через пропозицію встановити годину, до якої триватиме засідання.

Сольський поставив цю пропозицію на голосування, проте члени комітету її не підтримали. Надалі комітет продовжив розглядати поправки під крики «Ганьба» від представників «Батьківщини» та «ОПЗЖ», стукання пачками паперів по столі та їх розкидання.

Опісля згрупувалися біля голови засідання та вимагали завершення засідання. Найактивнішим учасником конфлікту став Ілля Кива, який штовхав «слугу народу». Колега Киви по фракції «ОПЗЖ» Нестор Шуфрич намагався вгамувати його.Після цього голова комітету оголосив перерву на 15 хвилин.

Комітет закрив засідання о 00:30 год., з понад 4600 тисяч поправок вдалось розглянути 192.