Провали ворога: окупанти потрапили під кинджальний вогонь ЗСУ

Втрати загарбників уточнюється, зазначили у Генштабі

Російські окупанти у районі селища Спірне, Донецької області, пішли на штурм, але потрапили під кинджальний вогонь українських воїнів та хаотично відступили.

Про це йдеться у повідомлення Генерального штабу ЗСУ у «Facebook».

Супротивники намагалися задіяти розвідгрупи в районах Соледару, Яковлівки, Веселого, Івано-Дар’ївки, але швидко змінили свої плани після вогневого ураження з боку наших воїнів та втекли.

За його даними, втрати супротивника уточнюються.

«...противник намагався провести розвідку боєм в районах населених пунктів Підгородне та Бахмут, успіху не має, відійшов. З метою покращення тактичного положення ворог вів наступ в напрямках Яковлівки, Бахмута та Зайцевого, успіху не має, з втратами відійшов», — повідомили військові.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
  2. Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
  3. Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
  4. ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
  5. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський

Найчитаніше

  1. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  2. Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
  3. Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
  4. Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
  5. ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю