«Провів» до Київщини понад 120 одиниць ворожої техніки: СБУ затримала агента РФ (ВІДЕО)
Із перших днів тимчасової окупації регіону він розпочав активну співпрацю з ворогом
Служба безпеки країни затримала ворожого агента, який «провів» до околиць Києва 128 одиниць техніки окупантів.
Про це повідомила СБУ у «Facebook».
Контррозвідка знешкодила російського агента, який у перші же дні повномасштабного вторгнення РФ на територію незалежної України, «провів» із Сумської до Київської області 128 одиниць техніки окупантів.
За даними правоохоронців, зрадником виявився мешканець Сумщини, завербований спецслужбами РФ. Із перших днів тимчасової окупації регіону він розпочав активну співпрацю з ворогом, запропонувавши стати провідником і показати безпечні шляхи до Києва.
А після звільнення Сумської області агент продовжив співпрацювати із ФСБ РФ і виконувати завдання своїх кураторів. Він збирав дані про місця розташування, кількість та озброєння Сил оборони в регіоні.
Фігурант передавав працівникам ФСБ координати військових об’єктів із прив’язкою до місцевості. Для комунікації використовував закриті канали електронного зв’язку.
Під час обшуків у помешканні зловмисника правоохоронці вилучили комп’ютерну техніку та мобільні телефони із доказами контактів з російськими кураторами.
Затриманому повідомлено про підозру за ч. 1 та ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада та державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану). Йому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Нагадаємо, росіянину на кордоні поставили в паспорті штамп «рускій воєнний корабль іди на***» (ФОТО/ВІДЕО).
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- У Львові проведуть перевірку за фактом конфлікту за участі поліцейської
- Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
- Опубліковано відео моменту влучання шахеда у Львові
- У Львові поліцейська вдарила комунальницю (ВІДЕО)
- росія планувала завершити війну проти України розгромом, - Сирський
Найчитаніше
- Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
- У Львові поліцейська вдарила комунальницю (ВІДЕО)
- Синоптики оголосили штормове попередження: сьогодні й завтра у Львові густий туман, налипання снігу й ожеледиця
- Опубліковано відео моменту влучання шахеда у Львові
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з листопада 2024 року вважався безвісти зниклим
Коментарі