При обшуку будинку екснардепа Дубневича, знайшли флешку з «контактами Кучми» та "iPhone"

ufyyuk
ufyyuk

Національне антикорупційне бюро вилучило у спальні колишнього депутата Верховної Ради від фракції «Блок Петра Порошенка» Богдана Дубневича флешку з «контактами Кучми» і договорами дарування великих сум. Про це йдеться в матеріалах Вищої антикорупційного суду, пише «Thebabel».

Суд розглядає справу проти двох компаній Дубневича — «Енергія — Новий Розділ» та «Енергія — Новояворівськ». Компанії підозрюють у махінаціях з закупівлею газу, через яку держава зазнала понад 1,4 млрд грн збитків.

Згідно з документами, під час обшуку будинку ексдепутата, детективи вилучили мобільний телефон «iPhone XS», при огляді якого знайшли листування в інтернеті, месенджерах, та електронною поштою з різними абонентами.

Також у спальній кімнаті детективи виявили та вилучили флешку, яка приєднувалася до компʼютера за допомогою пристрою для блокування запису в режимі «Тільки для читання» без можливості запису на носій. На флешці правоохоронці знайшли папку Contacts із файлами, серед яких виявлено файл під назвою «Кучма.сontacts», що містив номер телефону і дату створення.

Під час обшуку детективи виявили договори дарування коштів, укладені між членами родини Дубневичів, та розписки про отримання коштів, які були вилучені. В результаті суд задовольнив клопотання і заарештував флешку, мобільний телефон та знайдені під час обшуків документи.