«Прямостоячий» у фоє: митець пояснив, що символізує скульптура на залізничному вокзалі Львова (ФОТО)

Нову скульптуру встановили нещодавно

ФОТО: На залізничному вокзалі Львова встановили нову скульптуру

У фоє головного залізничного вокзалу Львова встановили металеву скульптуру львівського митця Володимира Семківа. Витвір чоловіка без рук та голови має назву «Прямостоячий» та виготовлений з алюмінієвого сплаву та сталі. Про це пише Високий Замок.

«Прямостоячий» став інсталяцією львівського залізничного вокзалу в рамках Львівського тижня скульптури, який відбудеться з 20 вересня по 11 жовтня.

Павло Гудімов, який є куратором виставки, каже, що скульптура викликала резонанс, як і представлена напередодні робота Василя Корчового «Впевнена».

«Це велика колона, на якій стоїть на двох ногах, без рук, без голови, чоловічий потужний торс з членом. Без ерекції. І вже пішли питання, чому треба всім дивитися на той член. Але це класна робота Володимира Семківа. Минулого року вона була показана як музейна, тепер вона моментально організовує простір вокзалу», – розповів він.

«Прямостоячий» символізує людину, яка попри катаклізми продовжує вірити у майбутнє та йде вперед, показує незламний дух українців та їхню тверду віру в перемогу.

Автор скульптури на залізничному вокзалі створив її у 2018 році. Символізм скульптури — людина, яка попри катаклізми продовжує вірити у майбутнє та йде вперед. Хоча скульптура була створена задовго до широкомасштабного вторгнення, але нині актуальна — показує незламний дух українців, тверду віру в перемогу.

Фото: Арт-центр Павла Гудімова “Я Галерея”

Окрім львівського вокзалу, скульптура з проєкту з’явилася також на головному залізничному вокзалі Києва.

Нагадаємо, у Львові скульптуру «Впевнена», яку облили мастилом, відмиватимуть ще не один тиждень.

Нагадаємо, скульптурний маршрут в рамках проєкту відкрили також у Стрийському парку — вісім творів. Зокрема скульптора Василя Корчового «Впевнена» викликала бурхливу реакцію громадськості.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк