Прихильник української співачки блокував систему купівлі квитків на концерт
Чоловік, з допомогою бот-мережі, блокував бронювання квитків на онлайн-сервісах. Таким чином два концерти було скасовано, ще три — відбулися за присутності лише третини глядачів. За такі дії чоловіку загрожує до шести років за ґратами. Про це повідомили, 21 вересня, на сайті Національної поліції України.
Співробітники департаменту кіберполіції, з участю слідчого відділу Деснянського управління поліції Києва, під процесуальним керівництвом місцевої прокуратури, викрили мешканця Харкова у несанкціонованому втручанні в роботу автоматизованих систем та мереж електрозв’язку.
"Кіберполіція встановила, що 24-річний правопорушник, маючи певні навички у комп’ютерній інженерії, неодноразово блокував онлайн-бронювання квитків на концерти улюбленої співачки.
Чоловік здійснював DDoS-атаки на сайти та налаштував бот-мережу, яка перешкоджала іншим користувачам у купівлі квитків. При цьому фігурант використовував іноземні VPN сервіси. У результаті таких дій, два концерти співачки було скасовано. Ще три — відбулися за присутності лише 30 % глядачів. За попередніми даними, сума збитків сягає більше пів мільйона гривень.
Правоохоронці провели обшук за місцем проживання фігуранта. За результатами вилучено комп’ютерну техніку та мобільні телефони.
Речові докази направлені на проведення відповідних експертиз.
Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 361 (несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп’ютерів), автоматизованих систем, комп’ютерних мереж чи мереж електрозв’язку) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, яке загрожує зловмиснику — позбавлення волі на термін до шести років. Слідчі дії тривають.
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
- У ТЦК пояснили, коли військового звільнять від відповідальності за СЗЧ
- Учасниця двох Олімпіад з України прийняла російське громадянство
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
Коментарі