Прикордонники розповіли про ситуацію з чергами на кордоні з Польщею

cherhy-na-kordoni-zymoyu
cherhy-na-kordoni-zymoyu

Впродовж останньої доби, спостерігається значне зменшення черг транспортних засобів на в’їзд в Україну перед пунктами пропуску в Польщі.

Зокрема, станом на 13:00 год., черги повністю відсутні перед пунктами пропуску Устилуг–Зосін, Угринів–Долгобичув та Смільниця–Кросценко.

Водночас, завантаженими напрямками залишаються Рава-Руська–Гребене та Грушів–Будомєж (близько 80 легкових авто на в’їзд в Україну), Шегині–Медика (близько 100 авто).

А от у пунктах пропуску Краківець–Корчова та Ягодин–Дорогуськ чекають на оформлення близько 300 автомобілів.

Утім, у ДПСУ запевняють, що після обіду всі, хто має намір перетнути українсько-польський кордон, зможуть це зробити. Як зазначають прикордонники, було залучено додаткові сили, аби пропускати машини швидше.

«Протягом доби найбільше було оформлено легкових транспортних засобів в пунктах пропуску «Краківець–Корчова» та «Шегині–Медика» майже по 2500 автомобілів, «Рава-Руська–Гребене» та «Грушів–Будомєж» — понад 1500, «Ягодин–Дорогуськ» та «Устилуг–Зосін» — більше 1000, «Угрині–Долгобичув» та «Смільниця–Кросценко» — понад 800 легковиків», — йдеться в повідомленні.

Напередодні католицького Різдва українці більше повертаються додому. З товаром з Європи їдуть і водії фур, оскільки на свята бізнес там не працює.