Прирівняти апарати штучного дихання до електрочайників було не наймудрішим рішенням - Садовий
Подачу електроенергії по частині обʼєктів критичної інфраструктури міста Львова вже відновлено
Міський голова Львова Андрій Садовий повідомив, що він зранку мав розмову з прем'єр-міністеркою України Юлією Свириденко, в. о. міністра енергетики Артемом Некрасовим та міністром охорони здоров’я Віктором Ляшком. Станом на зараз подачу електроенергії по частині обʼєктів критичної інфраструктури міста Львова відновлено.
Про це Андрій Садовий повідомив у Telegram.
«Зранку мав розмову з пані Прем’єр-міністеркою, в.о. міністра енергетики та міністром охорони здоров’я. Станом на зараз подачу електроенергії по частині обʼєктів критичної інфраструктури відновлено. Є розуміння проблеми і на рівні міста, і на рівні країни. Рішення «збалансувати» електроенергію, фактично прирівнявши апарати штучного дихання до електрочайників, було не наймудрішим. Але важливо, що проблему почули і її вже виправляють», зазначає Садовий.
Читайте також: У Львові на графіки відключень електроенергії перевели частину лікарень і увесь електротранспорт
Що цьому передувало
У грудні 2025 року премʼєр-міністерка України Юлія Свириденко анонсувала, що, за результатами наради уряду з головами обласних військово-цивільних адміністрацій, мають скоротити списки критичної інфраструктури.
"Зі списків прибирали дві категорії: споживачі потужністю менш як 100 кВт, та обʼєкти, до яких була підключена низка інших споживачів, які для забезпечення справедливості розподілу електричної енергії підпадають під загальні обмеження", — повідомила Юлія Свириденко.
Вона зазначила, що ці обʼєкти переведуть на загальні графіки вимкнення світла та додала, що цей перегляд не стосується опорних лікарень, обʼєктів життєзабезпечення та підприємств оборонно-промислового комплексу.
varta1.com.ua: Новини
У Львові сьогодні одночасний похорон військових з двох храмів, які розташовані за 100 м один від одного
Не дивлячись на різні конфесії, новітні Захисники та Захисниці кладуть своєю життя для захисту України від окупантів
У Львові з приміщення стоматологічного кабінету госпіталізували двох жінок
У приміщенні стоматологічного кабінету отруїлися, ймовірно, чадним газом дві жінки
У четвер Львівщина попрощається з молодим Героєм Павлом Климчуком
Павло Климчук загинув 31 грудня 2025 року поблизу села Новоселівка Донецької області
Найкоментованіше
Найчитаніше
- ДБР повідомило про підозру керівнику відділу Львівського обласного ТЦК
- Трагічна звістка з фронту прилетіла в родину військовослужбовця на Львівщину
- У Львові брила льоду впала на перехожого
- У вівторок Львівська громада попрощається з воїнами Сергієм Потаповим, Юрієм Пеньковим, та Сергієм Кушніром
- Під час руху поїзда дерево впало на пасажирський вагон поїзда Запоріжжя-Львів (ВІДЕО)
Коментарі
Думаю після такої розлогої інформації, від стресу, мер "підпише" собі командіровку, по "пердачі досвіду", або до Флориди, ну і Тайланд -в фаворі )