Прив’язали колготами до ліжка і не пускали батьків: мама поскаржилася на ставлення лікарів до її 4-річної дитини

10-103056-ijka-s
10-103056-ijka-s

У Харкові в реанімації 4-річну дівчинку прив’язали до ліжка і не пускали до неї батьків.

Про це повідомила мама дівчинки Дарина Токарчук в «Instagram».

Дівчинка поступила в лікарню з двостороннім запаленням легенів, у неї була низька сатурація. У лікарню Алісу доправили медики швидкої допомоги. На наступний день дитину перевели в реанімацію. Маму до неї не пустили, пояснюючи це тим, що стороннім перебувати там не можна. Але Дарина вирішила не виписуватися з лікарні й лежала далі в відділенні, щоб бути разом з дитиною.

Далі мама вирішила зателефонувати на гарячу лінію МОЗ, щоб уточнити, чи можуть пускати батьків до дитини в реанімацію.

Жінка навіть звернулася до юриста, який відповів, що законодавство України не забороняє відвідування реанімації.

Після чого їй все-таки дозволили побачити дитину ненадовго. Мама пробула в реанімації всього лише 4 години, потім медики попросили покинути реанімацію. Дівчинка почала плакати, на що медики почали шантажувати її і говорити, що якщо вона буде плакати, то маму більше не побачить.

За якийсь час мати біля реанімації почула, як кричить її дочка. Дівчинка просила, щоб її більше не прив’язували до ліжка. На питання жінки «навіщо дітей прив’язують», медики їй відповіли, що це робиться для того, щоб дитина не рухалася, коли їй роблять крапельниці.

«Не прив’язуйте мене!!! Не треба, будь ласка». Почула я дикий крик своєї дитини, стоячи під дверима реанімації. Вона плакала за зачиненими дверима, а я вмирала під нею... Ноги просто не тримали і я сповзла по стіні ридаючи захлинаючись. Від болю, несправедливості й безсилля в цій ситуації... Той крик я не забуду ніколи. Той крик, буде завжди нагадувати чому я зважилася на цей пост, на цю боротьбу...", — йдеться у дописі мами.

Відзначимо, що дитину прив’язували до ліжка старими колготами.

Посмотреть эту публикацию в InstagramПубликация от Дарья Токарчук (@daria_tokarchuk)