«Приймав би пологи сам десь на Сихові»: львів’янин поділився, як через резонансне ДТП ледве встиг до пологового
У подружжя народилася донечка через 18 хвилин після прибуття до пологового
У Львові жінка народила через 18 хв після приїзду у пологовий – патрульні супроводили подружжя до лікарні, адже у жінки почалися перейми, а ДТП на вулиці Стрийській ускладнювало проїзд.
Як повідомляє Патрульна поліція Львівщини, нетверезий водій паралізував вулицю Стрийську у годину пік. Так ось, на сусідній смузі, прямуючи додому, у село Ковʼярі, що поблизу Львова, за вагітною дружиною у якої почалися перейми, їхав пан Андрій.
Подружжя чекало четверту дитину і розуміло, що пологи можуть бути стрімкими. Чоловік звернувся на лінію 102 за допомогою патрульних. Поліцейські зустріли автомобіль з породіллею та оминаючи ускладнення в русі, супроводили до лікарні.
У подружжя народилася донечка через 18 хвилин після прибуття до пологового. Чоловік подякував на лінію 102 екіпажу за допомогу.
"Якби не патрульні, то приймав би пологи сам десь на Сихові", — поділився з нами емоціями батько Андрій.
Як раніше повідомлялося, необдуманий вчинок паралізував одну із важливих магістральних вулиць. Вчора, на початку вечірньої години пік, на вулиці Стрийській, практично на вʼїзді у місто, водій автомобіля Opel Astra не обрав безпечної швидкості, не впорався з керуванням і вʼїхав в електричний стовп. Опора впала і перегородила усю проїжджу частину. Під час спілкування із порушником, ми виявили у нього ознаки алкогольного спʼяніння. Чоловік погодився пройти перевірку за допомогою пристрою Драгер. Результат — 1,45 проміле.
45-річний чоловік відмовився надавати будь-які водійські документи. На нього склали два протоколи: за ст. 124 (Порушення ПДР, що призвело до ДТП) та ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані спʼяніння) КУпАП. Також винесли постанову за відсутність необхідних документів для керування транспортним засобом.
Автомобіль евакуювали на арештмайданчик через суттєву перешкоду в русі.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
- Мер міста на Львівщині прокоментував застілля в YouTube
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- Поліція затримала 17-річну дівчину, яка смертельно отруїла воїна ЗСУ
Найчитаніше
- На Львівщині фермер переорав макове поле на якому масово фотографувалися люди
- На Волині 16-річна водійка скоїла смертельну ДТП
- У Львівській області сварка через коня закінчилася вбивством
- Водій, який у Києві скоїв ДТП з чотирма загиблими, у момент аварії був таксистом з пасажиркою в авто
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який рік вважався безвісти зниклим
Коментарі