Псевдо ремонт авто: на Львівщині розшукують чоловіка

Прохання репосту

На Заході розшукують чоловіка, який ошукував людей, видаючи себе за майстра авто. Про це повідомив «Варта 1» Юрій Роскош.

«До уваги мешканців областей Заходу України! Вишневський Сергій Миколайович, називає себе Олег.

Прошу звернути увагу на цю особу, позиціонує себе як майстер АКПП та варіаторів, але відношення до цих робіт немає взагалі!», — йдеться у дописі.

Чоловік особисто в травні дав машину на ремонт, переказав на картку його дружини значну суму грошей на запчастини, в кінцевому результаті ні ремонту, ні запчастин, ні грошей не отримав.

Чоловік повідомляє, що аналогічних випадків близько дванадцяти.

До Шевченківського ВП ГУ НП У Львівській області написано відповідні заяви.

«Зверніть увагу на те, що особа останні ltкілька днів перебувала на території Закарпатської області, в пошуках «роботи», не виключено, що пошуки продовжить в інших регіонах України! Прошу не байдужих мешканців міста Львова та області звернути увагу та бути пильними. За можливості прошу поширити в групах (особливо по західних областях України), що мають відношення до ремонту автомобілів», — додає чоловік.

У поліції «Варта 1» підтвердили інформацію про розшук даної особи.

«Якщо у Вас є інформація про протиправні діяння або місце знаходження вищевказаної особи просимо телефонувати за номером «102» або 0322 554 244».

varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена

Читайте також