Псевдогазовик з Рівного обікрав пенсіонерів майже на пів мільйона гривень (ФОТО)
У Рівному поліцейські затримали псевдогазовика, який обікрав пенсіонерів майже на пів мільйона гривень. Про це сьогодні повідомили у поліції Рівненської області.
Авто 27-річного зловмисника правоохоронці зупинили вчора на вулиці Гайдамацькій в обласному центрі.
До 92-річної рівнянки напередодні завітав нібито представник газової служби для перевірки системи газопостачання, в результаті чого чоловік викрав близько 8 тисяч грн.
Під час огляду «Ауді А6» псевдогазовика слідчо-оперативна група вилучила десять колекційних монет, 28 тис. грн, засоби зв'язку та інші речові докази.
Слідчі повідомили чоловікові про підозру за ч. 3 ст. 185 ККУ. Наразі, будь-яких показів він не дає.
Поліцейські перевіряють його також на причетність до інших аналогічних злочинів, скоєних відносно осіб похилого віку.
Попередньо сума завданих збитків потерпілим становить орієнтовно пів мільйона грн.
Афериста викрити вдалося завдяки чіткій і злагодженій роботі оперативних підрозділів, карного розшуку ГУНП та Рівненського РУП, комплексу слідчих і розшукових заходів.
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- Зеленський заявив, що волів би взагалі не укласти жодної угоди, ніж змусити свій народ прийняти погану, - The Atlantic
- На Закарпатті керівник відділення Укрпошти ухилявся від мобілізації, посилаючись на свою належність до Свідків Єгови
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Пенсії в Україні зростуть з 1 березня
Найчитаніше
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- У львівській лікарні чоловікові з третьою стадією раку рота видалили пухлину
- У селі на Львівщині вилучили ракету Х-47М2 «Кинжал»
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- На Львівщині затримали лікаря за вимагання 80 000 грн хабаря
Коментарі