Путін натякає, що війна в Україні добігає кінця, але його оточення не погоджується

Новини

Речник Кремля, заявив цими вихідними, що досягнення мирної угоди щодо України займе багато часу

Помічники Путіна кажуть, що це «довгий шлях» до миру, а речник Кремля применшує ідею швидкого вирішення конфлікту після того, як президент заявив, що, на його думку, він «добігає кінця» Про це пише Guardian.

Володимир Путін заявив, що, на його думку, війна в Україні добігає кінця, через кілька годин після того, як він пообіцяв перемогти Україну на найменш масштабному за останні роки параді Перемоги в Москві, але двоє його старших помічників применшили значення його вислову щодо швидкого завершення конфлікту.

«Я думаю, що справа добігає кінця», – сказав Путін про найсмертоносніший конфлікт у Європі з часів Другої світової війни. Він сказав, що готовий домовитися про нові домовленості щодо безпеки для Європи, і що його кращим партнером у переговорах буде колишній канцлер Німеччини Герхард Шредер – вибір, який навряд чи буде прийнятий в Україні та ЄС.

Однак, Дмитро Пєсков, речник Кремля, заявив цими вихідними, що досягнення мирної угоди щодо України займе багато часу.

«Зрозуміло, що американська сторона поспішає, але питання українського врегулювання є надто складним, а досягнення мирної угоди – це дуже довгий шлях з багатьма складними деталями», – сказав Пєсков.

Помічник Кремля Юрій Ушаков заявив, що переговори «ймовірно відновляться», але незрозуміло коли.

Ушаков заявив російським ЗМІ у четвер, що Москва не бачить підстав для нового раунду тристоронніх переговорів з Україною та США, доки українські війська не виведуться з Донецької області на сході України – умова, яку Київ відхилив.

Цього тижня президент Європейської Ради Антоніу Коста заявив, що, на його думку, ЄС має потенціал для переговорів з Росією та обговорення майбутнього архітектури безпеки Європи.

У неділю українські чиновники заявили, що за останні 24 години відбулися удари російських безпілотників та майже 150 бойових зіткнень, незважаючи на триденне припинення вогню між Києвом та Москвою, укладене за посередництва США, оголошене напередодні московського параду. Міністерство оборони Росії заявило в неділю, що Росія збила 57 українських безпілотників.

У суботу Москва була огорнута посиленою безпекою, інтернет-сервіси були вимкнені по всьому місту, оскільки Україна продовжувала вражати Росію ударами безпілотників та ракетами дальньої дії, що змусило організаторів параду позбавити захід його звичайної пишноти.

Звичайна демонстрація ракет та бронетехніки, яка була невід’ємною частиною параду з моменту введення Путіним військової техніки у 2017 році, була повністю відсутня. Кремль вжив заходів для захисту параду, який відзначав перемогу союзників над нацистською Німеччиною у Другій світовій війні, після нещодавніх ударів українських безпілотників дальньої дії по низці цілей.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

На Сумщині чоловік підірвав гранату

На Сумщині чоловік підірвав гранату

Інцидент стався після прибуття на місце екіпажу патрульної поліції, дільничного та працівника Управління поліції охорони, які намагалися вмовити чоловіка добровільно здати зброю

Найкоментованіше

  1. На Львівщині фермер переорав макове поле на якому масово фотографувалися люди
  2. Мер міста на Львівщині прокоментував застілля в YouTube
  3. В Україні змінять виплату соціальної допомоги
  4. Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
  5. Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні

Найчитаніше

  1. На Львівщині фермер переорав макове поле на якому масово фотографувалися люди
  2. З понеділка повністю припинять пропуск пасажирських автобусів до Польщі через «Шегині»
  3. У Львові стався напад на працівниць контролю ЛКП “Львівавтодор” (ВІДЕО)
  4. В Україні змінять виплату соціальної допомоги
  5. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який понад два роки вважався безвісти зниклим