путін не проти зустрітися із Зеленським, але все треба «добре пропрацювати» - лавров
рф заявила про готовність путіна до зустрічі, ставлячи під сумнів легітимність Зеленського
Міністр закордонних справ росії Сергій лавров заявив, що російський очільник Володимир путін готовий зустрітися з Президентом України Володимиром Зеленським, але потрібно «добре пропрацювати» всі питання, які потребують розгляду. Про це повідомляє російська служба BBC з посиланням на очільник МЗС рф.
«Наш президент (путін – ред.) неодноразово говорив, що він готовий зустрічатися, у тому числі, і з паном Зеленським. При розумінні, що усі питання, які потребують розгляду на вищому рівні, будуть добре пропрацьовано, і експерти, міністри підготовлять відповідні рекомендації», – сказав лавров.
За словами лаврова, «наш президент неодноразово говорив», що він готовий до зустрічі. Проте глава російського МЗС знову поставив під сумнів легітимність Зеленського, натякаючи, що питання про те, хто підписуватиме майбутні домовленості з української сторони, має бути «вирішене».
Водночас лавров відкинув ініціативу європейських союзників України щодо розміщення військ на її території для гарантування безпеки. Він назвав такий крок «абсолютно неприйнятним для російської федерації».
varta1.com.ua: Новини
У Польщі впав російський "Шахед": влада припускає, що він прилетів із Білорусі
Інцидент стався за 90 км від кордону з Білоруссю. Міністр оборони назвав падіння російського дрона "провокацією".
Ніякого повернення Криму та ніякого вступу України до НАТО, – Трамп
Перед переговорами президент США заявив, що Володимир Зеленський може «миттєво припинити війну, якщо захоче», або ж може продовжувати воювати
Трамп проведе окрему двосторонню зустріч із Зеленським
Завтра у Вашингтоні планується робочий обід і кількагодинна дискусія в розширеному колі
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- Квартири, у яких роками ніхто не живе, будуть передавати у користування переселенцям
- Стрілянина на Буковині: поліцейський застосував зброю, щоб зупинити ухилянта-втікача
- На Львівщині суд пом’якшив запобіжний захід синові депутата, який скоїв смертельну ДТП
- У Львові чоловік застосував газовий балончик проти військовослужбовця та двох представників поліції (ВІДЕО)
Найчитаніше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- На трасі «Київ-Одеса» зупинили вантажівку з величезним перебором за габаритами
- У МОН повідомили, що літні канікули розпочнуться в липні
- На Львівщині трагічно загинули двоє військовослужбовців навчального центру
- Європейська країна хоче скасувати захист для українських чоловіків віком від 23 до 60 років
Коментарі