«Путін не відмовляється від своїх планів»: у розвідці прогнозують тривале продовження війни в Україні (ВІДЕО)

Представник розвідки розповів, скільки ще триватиме війна в Україні

Диктатор рф владімір путін

У Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України попереджають, що армія РФ все більше закріплюється на Херсонщині, відповідно війна в Україні розв’язана кремлівським диктатором Владіміром Путіним продовжиться до зими.

Про це заявив представник розвідки ГУР МО Вадим Скібіцький у коментарі «Крим Реалії».

За словами представника ГУР, Путін не відмовиться від своїх планів, і не виключено, що активні бойові дії затягнуться до кінця року. Зараз він дав своїй армії завдання оточити українську армію на сході України і вийти на кордони Луганської і Донецької областей.

Скібіцький уточнив, що плани російське військове керівництво коригує кожного місяця.

«Путін не відмовляється від своїх планів. Ця війна буде затягуватися. Наскільки буде затягнута активна фаза, це буде вересень місяць чи це буде жовтень, чи це буде до кінця року. Це залежить від нашого спротиву, від стану наших сил оборони і від тої допомоги яку нам надають», — сказав представник ГУР Міноборони.

Про те, що Російська Федерація планує залишитися на півдні України надовго, свідчить, за його словами, те, що армія РФ розгортає потужне угруповання на окупованих територіях. Це об’єднане угруповання, яке включає сухопутний, повітряний і морський компонент. Створили систему логістичного забезпечення, використовують для цього захоплені залізницю, порти і аеродроми.

«Від початку травня окупаційні війська почали укріплювати свою оборону. Готують відповідні інженерні спорудження, будується навіть не одна і не дві, а третя лінія оборони. І це говорить про те, що Російська Федерація хоче залишитися надовго», — додав Вадим Скібіцький.

Існує багато дат

11 вересня в Росії єдиний день голосування. До цієї дати прив’язують можливість проведення референдуму або інших заходів на окупованих територіях. 

7 жовтня день народження Путіна, йому 70 років і всі будуть говорити про те, що військові захочуть зробити йому подарунок. Під кінець року, взимку буде холодно, і кажуть, що Україна піде на переговорний процес», — говорить Вадим Скібіцький, представник Головного Управління розвідки Міноборони України.

Різні кола намагалися переконати Путіна не починати війну, але це не вдалося. Він планує керувати Росією до кінця своїх днів, від сценарію «приемник» президент РФ давно відмовився, пояснює Вадим Скібіцький.

«Він нікому не довіряє, нікого не чує. У нього є свої плани, які стосуються відновлення російської імперії, він це заявив на весь світ. Його намагалися переконати іноземні лідери, були спроби переконати від політичного бомонду, представників економічного блоку РФ, олігархів, але їм це не вдалося. Війну, яку він хоче вести, вона буде довготривалою. Це людина, яка не хоче здавати свої позиції».

Про те, що Росія планує залишитися на півдні України надовго, свідчить те, що армія РФ розгортає потужне угруповання на окупованих територіях. Це об’єднане угруповання, яке включає сухопутний, повітряний і морський компонент. Створили систему логістичного забезпечення, використовують для цього захоплені залізницю, порти і аеродроми.

«З початку травня окупаційні війська почали укріплювати свою оборону. Готують відповідні інженерні спорудження, будується навіть не одна і не дві, а третя лінія оборони. І це говорить про те, що Російська Федерація хоче залишитися надовго», — говорить Вадим Скібіцький, представник ГУР МОУ.

Також розвідка фіксує, що на окупованих територіях російська армія мінує дороги та мости. Щоб зайняти оборону і не допустити контр наступальних дій української армії. А такі дії будуть неодмінно будуть проведені, запевняють у розвідці.

Читайте також