путін непокоїться про те, що його може усунути як Україна, так і «свої» - ГУР

Пріоритетним є ліквідація не лише путіна, а й Пригожина

За повідомленням військової розвідки України, Путін непокоїться про те, що його може усунути як Україна, так і «свої».

В Головному управлінні розвідки Міноборони України вважають пріоритетом ліквідацію російського президента Володимира Путіна та очільника ПВК «Вагнер» Євгена Пригожина.

Про це в інтерв'ю Welt заявив заступник голови ГУР Міноборони Вадим Скібіцький.

За його словами, лідер країни-агресорки Володимир Путін перебуває «на вершині списку» цілей Головного управління розвідки.

«Путін зауважує, що ми всі ближче і ближче до нього наближаємося, але ще він боїться бути вбитим своїми», — сказав Скібіцький.

Він також додав, що також серед тих, кого хочуть усунути українські спецслужби є очільник ПВК «Вагнер» Євген Пригожин.

«Ми намагаємось його вбити. Наш пріоритет — знищити командира підрозділу, який наказує своїм людям атакувати», — сказав заступник голови ГУР.

 

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
  2. Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
  3. У The Guardian назвали найреалістичніший сценарій для України у 2026 році
  4. росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
  5. Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну

Найчитаніше

  1. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  2. Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
  3. Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
  4. Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
  5. Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який з червня вважався безвісти зниклим