путін офіційно змінив міністра оборони і дав йому перші завдання

путін підписав указ

Володимир Путін підписав указ про призначення міністром оборони Андрія Білоусова замість Сергія Шойгу. Про це повідомила пресслужба Кремля.

Білоусов заявив, що «кожен рубль» бюджетних коштів має йти на ефективність російської армії. Він перерахував завдання, які перед ним поставив диктатор Володимир Путін. Перше з них - інтегрувати економіку ЗС у загальну економіку країни.

«Завдання це непросте, комплексне, передбачає насамперед оптимізацію військових витрат. Хочу підкреслити - оптимізація не означає огульне скорочення. Оптимізація, перш за все, означає підвищення їхньої ефективності, щоб кожен рубль бюджетних грошей, які, зрештою, платять наші громадяни і бізнес, приносив максимальний ефект», - заявив він.

Білоусов додав, все, що є в РФ «ефективного і передового, все має працювати на досягнення перемоги», на забезпечення вирішення завдань ЗС Росії.

Друге завдання пов'язане з підготовкою військової економіки до нових технологій і кадрів.

Читайте також: В Інституті вивчення війни озвучили причини, чому путін звільнив шойгу

Також Білоусов назвав важливим завданням набір людей на війну. Він назвав важливим завданням комплектування збройних сил і набір контрактників, хоча не йдеться про мобілізацію.

varta1.com.ua: Новини

Ольга Чобіт