путін погрожує ударами "Орешником" по районах міської забудови

Війна

За його словами, на території України начебто "не було жодного бойового застосування "Орєшніка""

Володимир Путін заявив, що "Орєшніком" по Україні вдарили, щоб зручно було подивитися, як "були розміщені блоки", щоб "в майбутньому приймати рішення про повноцінний запуск "Орєшніка". Про це пишуть росЗМІ.

За його словами, на території України начебто "не було жодного бойового застосування "Орєшніка"".

"Ми подібні системи випробовували на полігонах, але "Орєшнік" не випробовували. І це не бойове застосування. У нас взагалі на території України фактично не було жодного бойового застосування "Орєшніка" у повному розумінні цього слова.

А останнє взагалі, якщо вже чесно, відкрию вам велику військову державну таємницю — просто вдарили туди, де було зручно подивитися результати", - сказав він.

Путін додав, що це стосується ударів по Білій Церкві та тимчасово окупованій території Донецької області.

За його словами, російські війська потім направили дрони на місця ударів та подивилися, "як були розміщені блоки, що розходяться".

"Порахували до міліметра. Все, куди. Для нас це важливо, щоб у майбутньому приймати рішення про повноформатне застосування "Орєшніка". По призначених цілях, у тому числі в районі міської забудови", - додав він.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. В Україні хочуть забрати бронь від мобілізації у багатодітних чоловіків
  2. У Держприкордонслужбі попередили про ймовірний наступ росіян
  3. РФ готується до мобілізації, - Служба зовнішньої розвідки України
  4. На Львівщині викрили схему ухилення від мобілізації через фіктивний вступ до коледжу
  5. Зеленський запропонував РФ перемир'я в повітрі за "заморозку" війни

Найчитаніше

  1. В Україні хочуть забрати бронь від мобілізації у багатодітних чоловіків
  2. На Одещині мама насмерть збила 1-річного сина
  3. На Львівщині біля лісу виявили жінку без свідомості, яка три дні вважалася зниклою
  4. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2023 року вважався безвісти зниклим
  5. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині