Путін розкрив план "спецоперації" в Україні

Йдеться про Донбас…

Планом російської війни в Україні, як виявилося, є нібито допомога мешканцям Донбасу.

Про це повідомляє «РБК-Україна», з посиланням на заяву президента росії володимира путіна на дискусійному клубі «Валдай».

За його словами, найголовніше завдання війни в Україні — це нібито допомога Донбасу.

«Якби ми діяли по-іншому, то не змогли б з двох боків навколо Донбасу розмістити наші збройні сили. Друге — «Луганську народну республіку» звільнено повністю, йдуть заходи, пов'язані з «Донецькою республікою»», — зазначив путін.

Він також наголосив, що росія «не могла не відгукнутися на бажання людей, які бачили своє майбутнє у її складі».

«План і мета одна — допомога людям, які мешкають на Донбасі. З цього ми виходимо, а що конкретно планує Генштаб, я знаю, звичайно, але мені здається, що це не той випадок, коли про це потрібно в деталях говорити», — додав путін.

Як повідомлялося, путін наказав окупантам не відступати з Херсонщини.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
  2. Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
  3. Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
  4. ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
  5. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський

Найчитаніше

  1. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  2. Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
  3. Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
  4. Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
  5. ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю