Путін серйозно хворий на рак, а в РФ вже відбувається переворот, — Глава військової розвідки

Буданов додав, що Путін перебуває у поганому психоемоційному і фізіологічному стані

Глава військової розвідки України Кирило Буданов розповів, що очільник країни-агресорки Володимир Путін серйозно хворий на рак і в Росії вже відбувається переворот з метою повалення президента. 

Про це повідомив глава української розвідки Кирило Буданов в інтерв’ю «Sky News», пише «Українська правда».

За його словами, війна з Росією до середини серпня досягне переломного моменту та завершиться до кінця року.

Буданов також заявив, що в Російській Федерації вже відбувається переворот з метою повалення Путіна, а російський лідер серйозно хворий на рак. Також, за словами глави розвідки, у диктатора ще кілька важких хвороб.

Буданов додав, що Путін перебуває у поганому психоемоційному і фізіологічному стані.

"Перелом буде у другій половині серпня. До кінця цього року буде завершено більшу частину активних бойових дій.

У результаті ми відновимо українську владу на всіх наших територіях, які ми втратили, включаючи Донбас та Крим...", — зазначає Буданов.

За його словами, тактика Росії не змінилася, незважаючи на її зрушення на схід, і РФ зазнає величезних втрат.

«Європа бачить у Росії велику загрозу. Вони бояться її агресії. Ми воюємо з Росією вісім років і можемо сказати, що ця широко розрекламована російська міць — це міф. Вона не така сильна. Це орда людей зі зброєю», — наголосив глава.

Він сказав, що не здивований невдачами Росії у війні: «Ми знаємо все про нашого ворога. Ми знаємо про їхні плани майже в той момент, коли вони будуються».

Зазначається, що Буданов правильно передбачив, коли відбудеться російське вторгнення, коли інші в уряді України були публічно налаштовані скептично, і тепер він каже, що впевнений у передбаченні завершення війни.

Журналіст також описує офіс Буданова та самого голову розвідки України.

"Його офіс темний і наповнений атрибутами війни та шпигунства, на вікнах складені мішки з піском, на підлозі завалені кулемети, на столі лежить запасний магазин для гвинтівки, який використовується як прес-пап’є.

Він напрочуд молодий для того, щоб очолити військову розвідку своєї країни, йому всього 36 років, і говорить він із сухою точністю своєї справи. Він не виявляв особливих емоцій і посміхнувся лише один раз, коли сказав англійською: «Я налаштований оптимістично», — доповнив Буданов.

Читайте також