путін та лукашенко збирають мігрантів біля кордону з Польщею
За словами Туска, наразі ситуація на східному кордоні Польщі напружена
Премʼєр-міністр Польщі Дональд Туск заявив, що російський диктатор Володимир Путін та самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко збирають мігрантів на кордоні з його державою/ Про це повідомляє RMF24.
Наразі ситуація на східному кордоні Польщі напружена, і вона, за його словами, є наслідком урядів його попередників.
"Путін і Лукашенко збирають мігрантів біля кордону з Польщею. Ми хочемо, щоб наш кордон був щільним на всій ділянці. Якби PiS правила на рік довше, було б на мільйон мігрантів більше - з африканських країн і з арабських країн. Золоті часи контрабандистів закінчилися разом з урядом PiS", - сказав премʼєр.
Він акцентував, що Варшава вирішує цю проблему.
"У нас є ініціативи, спрямовані на припинення нелегальної міграції в зародку – для тих, хто хоче змінити місце проживання і вибирає маршрут через Польщу. Йдеться не лише про відмову у прийнятті заяв про надання притулку", - запевнив Туск.
Він попросив дозволу на подальше призупинення права на притулок.
"Якщо існує щось таке, як загроза культурного конфлікту, і саме з цим сьогодні стикаються країни Західної Європи, то це пов'язано з напливом людей, які походять з різних культур. Часто також сповідуючи іншу релігію. І хоча не всім це може сподобатися, роль держави полягає в тому, щоб стежити за тим, аби основні соціальні структури та традиції не були порушені", - додав він.
varta1.com.ua: Новини
У Байдена діагностували агресивну форму раку
Минулого тижня президент Джо Байден був оглянутий з приводу нового виявленого вузлика у простаті
Папа Римський у своїй промові закликав до "справедливого і тривалого миру"
"Ворожість також забрала життя багатьох молодих людей в Україні..." - сказав він
Зеленський з дружиною прибули у Ватикан на інтронізацію Папи Римського Лева XIV (ФОТО)
Президент України з першою леді взяли участь у церемонії сходження нового Папи на престол
Найкоментованіше
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
Коментарі