путін висловився про війну в Україні
Путін вважає, що потрібно обговорювати кроки, необхідні для встановлення довгострокового миру в Україні
Умови Москви щодо припинення вогню в Україні, озвучені Володимиром Путіним у червні 2024 року, залишаються актуальними. Про це Путін сам повідомив на зустрічі із Олександром Лукашенком на Валаамі.
14 червня минулого року Путін озвучив умови щодо припинення вогню з Україною. Серед них – виведення українських військ із "приєднаних" до Росії територій, гарантія Києва про відмову від намірів вступити до НАТО, а також демілітаризація та денацифікація України.
Також, Путін вважає, що потрібно обговорювати кроки, необхідні для встановлення довгострокового та стійкого миру в Україні.
Він розповів, що реакція України на створення трьох робочих груп щодо врегулювання конфлікту була позитивною. Путін також загалом позитивно оцінив підсумки третього раунду переговорів у Стамбулі та зазначив, що Москва може почекати, якщо Київ вважає поточний момент невідповідним для проведення дипломатичних зустрічей.
varta1.com.ua: Новини
СБУ затримала російську агентку, яка готувала прорив ДРГ на Сумщині
Колишня медсестра стежила за блокпостами та опорними пунктами ЗСУ, фіксуючи їх на приховану камеру у велосипеді.
Кількість загиблих внаслідок російського удару по Києву зросла до 28
1 серпня у Києві оголошено днем жалоби за загиблими через російську атаку
У CNN заявили про загрозу падіння трьох українських міст
CNN спостерігав за швидкою зміною контролю над територією
Найкоментованіше
- Середня зарплата в Україні перевищила 30 тис грн
- ДБР повідомило про підозру керівнику відділу Львівського обласного ТЦК
- путін не готовий до компромісу, - ISW
- Трамп заявив, що домовився з путіним про призупинення ударів по Україні
- Зеленський доручив не нараховувати плату за тепло, яке було відсутнє під час енергетичних аварій
Найчитаніше
- В Укргідрометцентрі уточнили, яка погода чекає українців в перші дні лютого
- У Львові сформовано бригади, які чергують цілодобово, - ЛМР
- Увага! На Львівщині сталася смертельна ДТП
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з травня 2024 року вважався зниклим безвісти
- У понеділок на Львівщину повертається загиблий Герой Назарій Дуркот
Коментарі