Путін заперечив відповідальність за вторгнення в Україну

Новини

Він повторив давню тезу Кремля про те, що Москва нібито лише реагувала на дії української влади, яку підтримував Захід

Президент Росії Володимир Путін знову заперечив, що саме Росія розпочала війну проти України. Він повторив давню тезу Кремля про те, що Москва нібито лише реагувала на дії української влади, яку підтримував Захід. Про це він сказав виступаючи в неділю на зустрічі з особовим складом російського Військово-морського флоту в Санкт-Петербурзі.

Путін заявив, що Росія була змушена відповісти на війну, яку нібито розпочав «київський режим».

«Ми не починали ніякої війни. Ми лише почали відповідати на бойові дії, на цю війну, яку нинішній київський режим розпочав за підтримки Заходу»,, - вважає Путін.

Він також заявив, що «лівобережна Україна» історично була «не просто орієнтована на Росію, а й входила до її складу». Утім, Україна та історики заперечують таке трактування минулого.

Москва вимагатиме від Європи компенсації за збитки, спричинені війною в Україні, та домагатиметься повернення 300 млрд доларів заморожених активів.

Путін також виклав свою суперечливу версію історії Донбасу. За його словами, радянська влада спочатку нібито планувала включити регіон до складу Російської радянської республіки, перш ніж більшовицькі керівники передали його радянській Україні.

«Тепер потрібно повернути все в належне історичне русло», — сказав він, знову повторивши одне з постійних кремлівських виправдань вторгнення.

Ці заяви стали черговою спробою Путіна заперечити відповідальність Росії за війну проти України.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Л
Лось

Нехай спочатку архіви аідкриє

Читайте також

Найкоментованіше

  1. В Україні системи ППО Patriot стоять порожніми через нестачу ракет, - FT
  2. Європейська країна може депортувати українців мобілізаційного віку, які не мають підстав для тимчасового захисту
  3. Львів’янка намагалася перевезти через кордон елітні годинники Rolex та Cartier на 4 млн грн
  4. У Львівській області водійка збила велосипедиста на пішохідному переході
  5. Путін хоче захопити південь України, - The New York Times

Найчитаніше

  1. У Львові в парку виявили тіло чоловіка
  2. У Львові сталося вбивство
  3. У понеділок та вівторок Львів прощатиметься з мисткинею Дарією Альошкіною
  4. У ДТП на Львівщині постраждали троє людей
  5. На війні загинув молодий Герой зі Львівщини Віталій Терлецький