путін запропонував обмежене перемир'я, - The Economist

Позиції України, Росії та США, як і раніше, сильно різняться, і існують сумніви щодо справжніх намірів Путіна

Володимир Путін пропонує Україні обмежене перемир'я перед самітом із американським лідером Дональдом Трампом. Про це повідомляє The Economist.

Йдеться лише про перемир'я на морі та у повітрі. Після цього очікуються інші домовленості. Водночас всі вони йтимуть до замороження конфлікту. До того ж під великим питанням залишаються справжні наміри Путіна.

Позиції України, Росії та США, як і раніше, сильно різняться, і існують сумніви щодо справжніх намірів Путіна, а форму мирної угоди, над якою працюють три країни, складно визначити.

"Судячи з усього, існує кілька нових текстів, які перекривають один одного і які джерела описують як паралельні роботи", - ідеться в публікації.

The Economist описало подробиці зустрічі спецпредставника Трампа Стіва Віткоффа і Путіна. Під час тригодинної бесіди Віткофф запропонував Путіну як пряник реінтеграцію Росії у світову економіку, включно зі скасуванням санкцій і зняттям обмежень на торгівлю вуглеводнями. У цей момент, як вважають, Путін сам запропонував припинити бойові дії, якщо Україна добровільно вийде з Донецької та Луганської областей.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
  2. У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
  3. Опубліковано відео моменту влучання шахеда у Львові
  4. Мета Росії – зробити Київ непридатним для життя, – NYT
  5. росія планувала завершити війну проти України розгромом, - Сирський

Найчитаніше

  1. Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
  2. У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
  3. «Укрзалізниця» зупинила потяг в селі на заході України, щоб мама з хворою дитиною змогли доїхати до Охматдиту
  4. Опубліковано відео моменту влучання шахеда у Львові
  5. У ППО пояснили, як шахед впав біля памʼятника Бандері