путін заявив про український слід у теракті в «Крокус сіті холі»
Розповів про «вікно» для втечі

Сьогодні, 23 березня, президент РФ Володимир Путін звернувся до росіян після теракту в «Крокус сіті холі» в Московській області.
Путін назвав кривавим і варварським терактом те, що сталося в «Крокусі». Він уточнив, що жертвами теракту в «Крокусі» стали десятки мирних, ні в чому не винних людей.
Володимир Путін заявив, що всіх чотирьох безпосередніх виконавців теракту в «Крокус Сіті холі» було знайдено. Вони намагалися втекти, рухаючись у бік України, де для них було підготовлено «вікно» для перетину кордону.
Він зазначив, що ці злочинці холоднокровно йшли вбивати, розстрілювати росіян, як колись діяли нацисти.
Путін уточнив, що всі виконавці, організатори та замовники теракту у «Крокусі» понесуть справедливе покарання.
Читайте також: під москвою невідомі влаштували масштабну стрілянину
Володимир Путін оголосив 24 березня днем жалоби у Росії.
varta1.com.ua: Новини

На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу

Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини

Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
Найчитаніше
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2022 року вважався безвісти зниклим
- На Львівщині вперше за пів року зафіксовано метапневмовірус: що відомо про ситуацію із захворюваністю
- В Івано-Франківську з озера дістали тіло чоловіка, який зник ще у 2024 році
- Увага! У Львові учень вийшов з гімназії і зник безвісти
- Після теракту в Івано-Франківську хлопець, який втратив ноги, прийшов до тями
Коментарі