путін заявив, що росія може збивати ATACMS

Але вони становлять загрозу

Президент РФ  прокоментував те, що влада США відправила Україні далекобійні ракети ATACMS з касетними боєприпасами.

«По-перше, це звичайно завдає шкоди. Це створює додаткову загрозу. По-друге, ми, звичайно, зможемо відбивати ці атаки. Війна є війною. І, звичайно, я сказав, що вони становлять загрозу, це само собою зрозуміло. Але найголовніше — це кардинально взагалі не в змозі змінити ситуацію на лінії дотику. Неможливо. Про це можна сказати», — сказав Путін.

«Це ще одна помилка з боку Сполучених Штатів. І одразу з кількох причин. По-перше, якби вони не постачали зброю, вони могли б у майбутньому сказати: ну ось, якби ми поставили все, що можемо, ось тоді ситуація змінилася б, призвела б до зайвих жертв, ось ми такі молодці і цього не зробили. . Але вони це зробили. А результату не буде. Вже тому це помилка. І нарешті, для України в цьому теж нічого хорошого немає. Це просто продовжують агонію.»  - додав він.

Читайте також: Зеленський про використання Україною далекобійних ракет

«Ну і нарешті помилкою масштабнішою, поки невидимого характеру, але має велике значення, є те, що США все більше втягуються в цей конфлікт. Це очевидна річ. І нехай ніхто не каже, що вони не мають до цього відношення. Ми вважаємо, що мають», - уточнив Путін.

varta1.com.ua: Новини

Ольга Чобіт

Читайте також