путін заявив, за якої умови війна закінчиться

Що йому потрібно

скріншот з конференції

Диктатор рф володимир путін заявив, що війна проти України закінчиться тоді, коли він досягне всіх своїх цілей − денацифікації, демілітаризації та нейтрального статусу України. Про це з посиланням на на пресконференцію путіна 14 грудня пише УП

«Мир буде тоді, коли ми досягнемо своїх цілей. Вони не змінюються. Я нагадаю, про що ми тоді говорили: про денацифікацію в Україні, про демілітаризацію, про її нейтральний статус», - каже диктатор рф.

Говорячи про денацифікацію, путін заявив, що нібито під час перемовин у Стамбулі «офіційні особи в Києві... загалом не погоджувалися, що потрібна якась денацифікація» і говорили, що «жодної фашизації та зростання ось таких настроїв немає», але зараз ця ідеологія нібито процвітає.

«Ну як ні? Коли національний герой, відомий не просто націоналіст, а нацист Бандера, зведений у ранг національного героя. Як ні? А коли керівник сьогоднішньої адміністрації київської на очах у всього світу стоячи аплодує колишньому солдату СС, який безпосередньо брав участь у голокості. Це що − не прояв нацизму чи що? Тому питання денацифікації − актуальне».

Щодо демілітаризації,путін заявив, що Україна вже нібито майже не виробляє зброї і скоро нібито залишиться без допомоги Заходу.

"Тепер що стосується демілітаризації − ну, не хочуть домовлятися, ну, що ж − ми тоді змушені вживати інших, зокрема військових, заходів.

Ну сьогодні Україна майже нічого ж не виробляє. Ну, намагаються щось там ще зберегти, але все привозять − вибачте за моветон − на халяву все привозять. Але ця халява може колись і закінчиться. І, судячи з усього, і закінчується помаленьку".

Він не став наводити «всі цифри», але зазначив, що демілітаризація триває, мовляв, рф вже знищила 700 із тих 400 танків, які Захід надав Україні.   

Пряма мова путіна: "Знищення відбувається. Я зараз не буду згадувати ці цифри щодо літаків, систем ППО. Ось дали їм скільки там − 400 танків, там 420-430 − вони все дали, що обіцяли, навіть більше, але ми знищили, тільки починаючи з так званого контрнаступу 747 танків. Це дані на вчорашній вечір. Хммм, значить, 2 300 бронемашин різного класу (ймовірно, путін мав на увазі, що знищені − ред.) − це і є демілітаризація".

Читайте також: Кучма вважає, що путін воюватиме до кінця

«Або ми домовимося про демілітаризацію, узгодимо певні параметри (а, до речі, під час перемовин у Стамбулі ми їх узгодили, просто потім це викинули − в грубку ці домовленості, які тоді узгодили), або є й інші можливості. Або домовитися, або вирішити силовим шляхом − ми ось до цього і будемо прагнути», − підсумував російський диктатор.varta1.com.ua: Новини