Путін знову переніс дедлайн захоплення Донбасу
Росія змістила плани повного захоплення Донецької та Луганської областей на квітень 2026 року
Кремль вкотре скоригував терміни окупації сходу України. Як повідомляє видання New York Post, проаналізувавши ситуацію на фронті, російське керівництво тепер орієнтується на весну 2026 року.
Попри спроби Москви продемонструвати активне просування, реальна картина свідчить про низькі темпи наступу та критичні втрати агресора.
Сили оборони України продовжують утримувати ключові позиції, тоді як кожен квадратний кілометр просування коштує армії РФ десятків загиблих. За даними експертів, Росії необхідно окупувати ще близько 21% території Донбасу. Навіть міста, які штурмують майже два роки із залученням величезних ресурсів, досі не перебувають під повним контролем окупантів.
Аналітики зазначають, що за нинішньої інтенсивності боїв повна окупація регіону може тривати до 2027 року або довше. Нинішній план захоплення до квітня 2026 року виглядає так само малоймовірним, як і попередні дедлайни, оскільки втрати техніки та живої сили вже перевищують можливості ворога щодо оперативного відновлення резервів.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
- Переговори "мертві": Україна готується до затяжної війни з Росією, - NYT
- У Раді пропонують для ефективної мобілізації скасувати всі без винятку довідки про інвалідність
- На Львівщині викрили масштабну схему ухилення від мобілізації
- Ексречницю президента Зеленського Юлію Мендель внесли до бази сайту «Миротворець»
- На Львівщину повертається померлий захисник Остап Прокопець
Найчитаніше
- На Львівщині зафіксовано влучання БпЛА в електропідстанцію ПрАТ «Львівобленерго»
- У Львові трагічно загинули працівники
- Стало відомо про загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим з 2023 року
- Триденні пошуки зниклої львів’янки завершилися успішно: знесилену жінку виявили живою у полі на Львівщині
- На Львівщині викрили масштабну схему ухилення від мобілізації
Коментарі