Рада розглядає підняття тарифів на газ та світло: що відомо
Восени

Голова Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко заявив, що Верховна Рада планує підвищити тарифи на газ та електроенергію вже восени. Про це він сказав в ефірі «Новини.LIVE».
Крім того, можуть підняти й ціни на електроенергію до семи гривень.
Попенко зазначив, що наразі голосів за підвищення цін недостатньо, але робота триває.
Читайте також, у Міненерго пояснили, чому важливе збільшення тарифу на електроенергію
«Наскільки я знаю, Верховна Рада України серйозно розглядає питання можливого підняття тарифу на газ, на розподіл газу й тепло вже цієї осені. Поки що немає достатньої кількості голосів, щоб за це проголосували, але робота йде», – зазначив голова Спілки споживачів комунальних послуг.
varta1.com.ua: Новини

Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта

Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців

Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- Працівники ТЦК мобілізували водія благодійного фонду, залишивши на трасі напризволяще техніку на кілька мільйонів гривень
- На Львівщині викрили групу медиків, які проводили платні операції, які насправді мали бути безкоштовними
- На Львівщині «свідок Єгови» сяде за грати через відмову від отримання бойової повістки
- У Львові помічено чоловіка зі зброєю (ФОТО)
- У Польщі знайшли українку, яка проживала в наметі на околиці міста
Найчитаніше
- У Польщі знайшли українку, яка проживала в наметі на околиці міста
- Підтверджено загибель 23-річного Героя зі Львова, який рік вважався безвісти зниклим
- На Львівщині викрили групу медиків, які проводили платні операції, які насправді мали бути безкоштовними
- У Раді пропонують знизити граничний вік для мобілізації
- У приватному будинку на Львівщині знайшли мертвих чоловіка та жінку
Коментарі