Радіаційною хмарою з РФ накрило частину України
На опублікованій мапі чітко видно, як радіоактивний шлейф з Росії проходить територією України. Про це пише «ТСН».
В Організації договору про всеосяжну заборону ядерних випробувань (ДВЗЯВ) опублікували анімовану карту з вірогідним розльотом радіонуклідів, після вибуху ракети на полігоні під Северодвінськом у Росії.
To requests on #IMS detection beyond #CTBT, data in, or near the path of potential plume from the explosion are being analyzed . We’re also addressing w/station operators technical problems experienced at two neighboring stations. All data are available to our Member States. https://t.co/pHL4WrHU23 pic.twitter.com/9aO5cQTlls
— Lassina Zerbo (@SinaZerbo) 18 серпня 2019 р.
Карту поширення радіаційного шлейфу у своєму «Twitter» оприлюднив голова організації Лассина Зербо. На ній чітко видно рух хмари — 15 серпня вона зачепила Крим і більшу частину Південно-Східної України, місцями — Центральну частину країни.
Потім продовжила рух аж до Чернівецької області. Трохи зачепила і Київську область. Над територією України хмара «літала» від 15 до 18 серпня включно. Спостереження, показані на мапі, велися від 8 серпня.
Зербо в коментарі «The Wall Street Journal» також зазначив, що дві станції моніторингу, що діють в РФ в рамках Договору про всеосяжну заборону ядерних випробувань, перестали передавати сигнал, після вибуху ракети під Северодвінськом.
Йдеться про станції в Кірові і Дубні, які є найближчими до місця вибуху. Вони перестали передавати сигнал через два дні після НП. За словами Зербо, російська сторона пояснила це «проблемами з мережею і зв’язком».
In response to media queries, and to meet civil society expectations on applications of #CTBTO data beyond the Treaty, we confirm an event coinciding with the 8 Aug explosion in #Nyonoksa, Russia, was detected at 4 #IMS stations (3 seismic, 1 infrasound). pic.twitter.com/bMWdze2vl0
— CTBTO (@ctbto_alerts) 10 серпня 2019 р.
Нагадаємо, 8 серпня, на території полігону в Архангельській області Росії, прогримів вибух, у результаті події загинули щонайменше п’ять осіб, а незабаром у регіоні зауважили підвищений радіоактивний фон. 10 серпня в «Росатомі» повідомили, що вибухнула реактивна рухова установка, і згодом визнали, що трагедія сталася під час випробування нового «спецвиробу».
varta1.com.ua: Новини
Кабмін спростив реєстрацію волонтерських автомобілів для військовослужбовців
Військові можуть реєструвати транспорт на своє ім’я
Деяким українцям МВС радить оновити водійські права
Ті, хто отримав права до 2013
Енергетик оцінила, чи вистачить Україні запасів газу для проходження зими
Запаси можуть бути на критичному рівні
Найкоментованіше
- У львівському тролейбусі стався конфлікт (ВІДЕО)
- Ексфутболіста збірної України "бусифікував" ТЦК
- У ТЦК уточнили, хто з мобілізованих потрапляє у штурмові підрозділи
- Шмигаль зробив важливу заяву щодо заморожування війни на лінії фронту
- Відійшов у вічність воїн з Львівщини, який з перших днів великої війни пішов добровольцем на фронт
Найчитаніше
- Підтверджено загибель 24-річного Героя зі Львівщини
- "Львівобленерго" опублікувало графік відключень світла на суботу, 14 грудня
- Останній бій прийняв на Курщині: стало відомо про загибель Героя з Львівщини Володимира Таратули
- У Львові трамвай переїхав людину
- Одна з ракет на Львівщині влучила, але не здетонувала, - ОВА
Коментарі