Радник головнокомандувача ЗСУ сказав, куди зник «великий наступ» росії

Яким українців лякали всю зиму

ФОТО: ілюстративне

Так званий «великий наступ» росії, яким українців лякали всю зиму, почався ще в середині січня і фактично зосередився на спробах штурмувати Бахмут.

Про це розповів радник головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного, генерал Віктор Назаров в інтерв'ю німецькому виданню Spiegel.

Він зазначив, що сьогодні росія має досить обмежені можливості, тому російські війська атакують лише на відносно вузькій ділянці фронту – в районі Бахмута. 

Назаров підкреслив, що в рамках цього «великого наступу» окупантам не вдалося домогтися навіть тактичних успіхів, які явно планувалися під виступ володимира путіна перед Федеральними Зборами 22 лютого. 

На думку генерала, така ситуація відкриває перспективи для українського контрнаступу. Назаров вважає, що вже після визволення окупованих районів Херсонської та Запорізької областей відкриється можливість для мирних переговорів.

«Росія втратить сухопутний коридор. Сам Крим теж опиниться під загрозою. Важлива і північ Луганської області. Контрнаступ там ускладнить контроль над окупованими територіями Донбасу. Війна переміститься до кордонів рф. Росіяни намагаються не допустити цього всіма силами», - зазначив генерал.

Раніше повідомлялося, радник Залужного дав новий прогноз закінчення війни.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк