Ракетний удар повністю зруйнував одну з найбільших українських ТЕС

Унаслідок влучань почалася масштабна пожежа в турбінному цеху.

У ніч проти 11 квітня внаслідок атаки російських військ повністю зруйнували Трипільську теплоелектростанцію на Київщині. Про це повідомив очільник наглядової ради «Центренерго» Андрій Гота у коментарі «Інтерфакс-Україна».

Унаслідок влучань почалася масштабна пожежа в турбінному цеху. Наразі на підприємстві здійснюються роботи з локалізації вогню. Усі працівники, які були на зміні під час обстрілів, живі.

Мер міста Українки Олександр Туренко, де розташована ТЕС, закликав місцевих жителів зробити запаси води та зарядити усі електропристрої.

В «Укренерго» повідомили своє чергою, що внаслідок атаки окупантів пошкоджені підстанції та об’єкти генерації в Одеській, Харківській, Запорізькій, Львівській та Київській областях. На Харківщині запроваджені аварійні відключення світла.

Зазначимо, що після виведення з експлуатації Чорнобильської АЕС, Трипільська ТЕС із встановленою потужністю 1800 МВт була найбільшим енергогенеруючим обʼєктом на території Київської області.

Читайте також: Енергетики повідомили про наслідки атаки 11 квітня

Так, 22 березня 2024 року повністю знищили Зміївську ТЕС у Харківській області, а 25 липня 2022 року російські війська окупували Вуглегірську ТЕС на Донеччині. Наразі ПАТ «Центренерго» втратило 100% генерації".

 

varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена

Читайте також