Раптово помер поліцейський зі Львівщини
Роман двічі – у 2014 та 2022 роках – офіцер ставав на захист Батьківщини
Вчора, 1 лютого, раптово обірвалося життя поліцейського офіцера громади сектору взаємодії з громадами відділу превенції Львівського районного управління поліції № 2, майора поліції Романа Таратули. Про це інформує поліція Львівщини.
Роман долучився до органів внутрішніх справ у 2006 році після проходження строкової служби в армії. Упродовж майже 20 років він сумлінно служив на посадах дільничного та старшого дільничного інспектора, а з серпня 2021 року – поліцейського офіцера громади сектору взаємодії з громадами відділу превенції ЛРУП № 2 ГУНП у Львівській області. На території нинішньої Солонківської громади він забезпечував спокій і порядок, з честю та гідністю виконуючи службові обов’язки.
Двічі – у 2014 та 2022 роках – офіцер ставав на захист Батьківщини: брав участь в антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей, а також долучався до оборони Харківщини.
Колеги по службі та мешканці громади назавжди запам’ятають Романа як добру, щиру та небайдужу людину, готову в будь-який момент прийти на допомогу.
За роки служби він був відзначений численними нагородами, серед яких – нагрудний знак МВС України «За відзнаку у службі», відзнака Президента України «За участь в АТО» та інші.
Романові було 42 роки, без батька залишилися троє дітей.
varta1.com.ua: Новини
На Львівщині судитимуть подружжя за привласнення коштів за програмою «муніципальна няня
Унаслідок реалізації схеми державі завдано матеріальної шкоди на понад 2 млн грн
На війні загинув Герой зі Львівщини Сергій Киріченко
Прощання з воїном відбудеться завтра, 3 лютого, у річницю його загибелі
У горах Закарпаття заблукали троє жителів Львівщини
Для надання допомоги було залучено гірських рятувальників села Кваси та міста Рахів
Найкоментованіше
- Україна перетворилася на законну ціль, - парламентар Ірану
- У пунктах пропуску на кордоні з Польщею працюватиме новостворена група контролю пасажирських та вантажних перевезень
- У Рівному дівчата знімали відео під російську музику біля портретів загиблих Героїв
- На війні загинув син генерала СБУ
- У Харкові чоловік врятував з крижаної води чотирьох дітей
Найчитаніше
- Воїн зі Львівщини, якого поховали з військовими почестями, перебуває у російському полоні
- Помер український TikTok-блогер Дід Толя
- У пунктах пропуску на кордоні з Польщею працюватиме новостворена група контролю пасажирських та вантажних перевезень
- У ТЦК прокоментували мобілізацію чоловіка біля Львова
- На війні загинув син генерала СБУ
Коментарі