Раптово помер відомий львівський активіст
Вічна пам'ять!
Вчора, 17 березня, помер львівський активіст, блогер та керівник ГО «Львів'яни за електротранспорт» Антон Лягушкін. Про це повідомив Дмитро Янківський.
«Антон залишився у пам'яті як хороший друг та фахівець у електротранспортній, поліграфічній, журналістській та історичній сферах.» - йдеться у повідомленні.
Як повідомив, голова ГО «Варта1» Ігор Зінкевич, Антон жив з хворою мамою і з фінансами в сім’ї дуже складно, оскільки всі кошти йшли на лікування мами. Кошти для підтрикми мами, можна перерахувати на карту друга, який займаєттся похороном 5168752006913597 (Янківський Дмитро Зіновійович).
Антон народився у 1979 році у м. Львові. Навчався у Львівській середній школі №70, поліграфічному технікумі УАД, Українській академії друкарства.
Читайте також: львівську лікарку судитимуть за смерть немовляти.
Антон Лягушкін був одним з найвідоміших львівських експертів у темі електротранспорту міста. Він досліджував історію трамваї та тролейбусів, а також активно цікавився розвитком ЛКП «Львівелетротранс».
varta1.com.ua: Новини
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
- В Україні можуть ввести обмеження для тих, хто не виконує військовий обов’язок
- Мирні переговори між Україною і Росією зайшли в глухий кут, - Зеленський
- У Дніпрі зафіксували масовий «спалах» ВІЛ-інфекції серед військовозобов’язаних чоловіків
Коментарі