Росія вдарила по «Азовсталі» запалювальними снарядами
Такі снаряди створюють масові вогнища пожежі

Вчора, 14 травня, окупанти вперше застосували проти Захисників Маріуполя запалювальні або фосфорні бомби. Про це повідомив радник міського голови Петро Андрющенко.
Самі окупанти стверджують, що було застосовано запалювальні снаряди 9М22С з термітними кулями.
Температура горіння близько 2–2,5 тис градусів за Цельсієм.
Горіння зупинити майже неможливо.
Реактивні снаряди 9М22С застосовуються реактивними системами залпового вогню БМ-21 «Град». Запалювальний снаряд 9М22С призначений для ураження живої сили та техніки супротивника шляхом створення масових вогнищ пожежі, а також безпосереднім попаданням.

varta1.com.ua: Новини

На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу

Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини

Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- У Львові перевізники заявили, якщо влада міста не підніме тарифи на проїзд, то стане менше автобусів на маршрутах
- У Львові перевізники хочуть 32 грн за разовий проїзд одного пасажира
- Посадовець Дубенського ТЦК відговорює бажаючих підписати «Контракт 18-24»: ТЦК відреагував на заяву підполковника
- Зінченко повідомив про своє «отруєння», а в суді його прихильники заявили, що донька Фаріон "мала мотиви убити маму" (ВІДЕО)
- Львівська мерія бореться з нелегальними вуличними фотографами (ФОТО)
Найчитаніше
- На Банковій уточнили, на що чекати, якщо росія відмовиться від перемир'я
- Стрілянину у львівському ТЦ влаштував зачарований "Воїн"
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- Скандальний львівський експрокурор Ростислав Ільницький працевлаштувався у ТЦК на Закарпатті
- Посадовець Дубенського ТЦК відговорює бажаючих підписати «Контракт 18-24»: ТЦК відреагував на заяву підполковника
Коментарі