В «РДК» закликали бійців Пригожина переходити на бік України: що відомо (ВІДЕО)

Тих, хто не скоював воєнних злочинів на території України

ФОТО: скриншот з відео

У «Російському добровольчому корпусі» (РДК) заявляють про ліквідацію російською владою ватажків приватної військової компанії «Вагнер» і з огляду на це виступили із закликом до бойовиків ПВК, які не скоювали в Україні воєнних злочинів, вступати до їхніх лав для подальшого силового повалення влади в рф.

Про це йдеться у заяві, оприлюдненій у Telegram-каналі РДК увечері в четвер, 24 серпня.

 «Звертаємося до бійців ПВК »Вагнер«, для яких слова вірність і честь іще мають сенс і значення. Судячи з усього, вчора було цинічно страчено ваших командирів і батька-засновника. Те, що їх убили за розпорядженням представників вищого ешелону влади рф, очевидно кожному. Тому нині у вас є непростий, але досить логічний вибір: або стати в стійло МО рф на службу вбивць ваших командирів, або зберегти свою честь і помститися їх катам, перейшовши на бік України», - йдеться у заяві.

Читайте також: у білорусі швидкими темпами демонтують табір найманців із приватної військової компанії

«Якщо ви не скоювали воєнних злочинів на території України, то ми пропонуємо вам вступити до наших лав і спочатку завершити цю кровопролитну м'ясорубку т. зв. СВО, а потім знову вирушити маршем на Москву, але цього разу не зупинятися за 200 км від МКАД, а дійти до кінця! У разі вашого добровільного переходу на бік України, ЗСУ і МО України гарантують вам безпеку і гідні умови», - додали в РДК.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк