«Реально хворі»: Зеленський про обстріл шкіл та заводу росіянами

Він також повідомив, що за час бойових дій з 24 лютого російські війська зруйнували 570 закладів охорони здоров’я, повністю знищили 101 лікарню

ФОТО: Володимир Зеленський

Президент Володимир Зеленський назвав хворими російських командирів, які віддали накази обстріляти школи на Чернігівщині та нафтопереробний завод на Полтавщині.

Про це він повідомив у звідеозверненні.

«Сьогодні вночі вони нанесли удар по Чернігівщині, ще й по школах. Звичайно, російська держава в такому стані, що будь-яка освіта їй тільки заважає. Але чого можна досягнути знищенням шкіл? Усі російські командири, які віддають такі накази, просто хворі, і невиліковно», —  йдеться у зверненні.

Зеленський також повідомив, що за час бойових дій з 24 лютого російські війська зруйнували 570 закладів охорони здоров’я, повністю знищили 101 лікарню.

"Але всі лікарні, які окупанти зруйнували, всі школи, всі університети, які вони розбомбили, всі будинки, мости, підприємства — ми усе відновимо.

Окупанти били сьогодні ще й по Полтавщині, по Кременчуку. Знову по заводу, щоб у людей просто не було бензину. Реально хворі", — зазначив Зеленський.

«Що це таке? Це дурість, це варварство, це самознищення самої Росії як держави, на яку хоча б хтось у світі міг дивитися як на культурну націю», — переконаний він.

Читайте також