Редакторка глянцю оскандалилась, переплутавши похорон Героя України з фестивалем

17_main
17_main

Заступник головного редактора журналу «Cosmopolitan Ukraine» Євгенія Пліхіна, на своїй сторінці у «Facebook», висміяла похорон полковника ЦСО «Альфа» СБУ, 37-річного снайпера Дениса Волочаєва, який загинув, виконуючи бойове завдання на Донбасі. Про це пише «Главком».

У день похорону Волочаєва в Києві, 3 грудня, Пліхіна зробила в мережі провокаційне повідомлення.

«А що, людей ще прийнято ховати помпезно? Сьогодні мчала на роботу в навушниках, і бачу — натовп людей. Перекрита дорога. Ну, думаю, фестивальчик якийсь, центр міста, тут же вічно якісь вечірки. Приглушила музику, дивлюся - лиця у всіх не танцювальні і не стрітфудні. Похмурі і чорні. Прислухалася — марш. Похоронний. Виявилося, в СБУ помер хтось, судячи з усього, не остання людина. Витягли всю структуру на вулицю з вимогою зробити співчутливі лиця. Труну несуть, драматизм, люди у військовій формі дмуть в труби так, що лопаються. Гвоздики, вся атрибутика...», — написала редактор.

Пліхіна також пише, що не розібралася, як обійти «це горе», і «в своїй яскраво-червоній шапочці і такій жеж куртці вперлася в серце замісу, просто в центр похоронного маршу».Після полудня повідомлення зі сторінки Пліхіной було вже видалено, але залишилися скріншоти.

Користувачі соцмережі в коментарях до інших повідомленнях модною журналістки висловлюють обурення її позицією.

Люди, зокрема, цікавляться, коли її звільнять або коли вона переїде в РФ.

Нагадаємо, 2 грудня, у районі проведення операції Об’єднаних сил загинули двоє співробітників Центру спеціальних операцій “Альфа” СБ України, підполковники Дмитро Каплунов та Денис Волочаєв.