Reuters назвав наслідки окупації Авдіївки

Потрібні сучасні системи протиповітряної оборони

Фото ілюстративне. Авдіївка

Битва за Авдіївку показала потребу в сучасних системах протиповітряної оборони для протидії керованим авіабомбам.Про це пише Reuters.

Захоплення міста ймовірно зміцнить моральний дух росіян напередодні перевиборів володимира путіна, які відбудуться у березні 2024 року

Видання зазначає, що окупація Авдіївки є найбільшим здобутком росії після битви за Бахмут у травні 2023 року. При цьому росіяни стверджують, що деякі українські сили все ще залишаються на території коксохімічного заводу, хоча жодних доказів цьому не наводять.

«Авдіївка, яку росіяни називають «Авдеевка», пережила десятиліття конфлікту. Вона має особливий символізм для Росії, оскільки в 2014 році її ненадовго захопили підтримувані Москвою сепаратисти, які захопили частину східної України, але потім була відвойована українськими військами, які побудували великі укріплення», – пише Reuters.

За словами міністра оборони України Рустема Умєрова, битва за Авдіївку показала потребу в сучасних системах протиповітряної оборони для протидії керованим авіабомбам і далекобійній зброї для знищення формувань противника. За його словами, потрібні також артилерійські снаряди.

3-тя десантно-штурмова бригада ЗСУ, яка цього тижня була перекинута в Авдіївку, повідомила після відступу, що росіяни не знижують темпів наступу після захоплення міста.

Читайте також: окупанти стратили важкопоранених полонених воїнів: декого впізнали рідні

«Ми продовжуємо утримувати рубіж в районі Авдіївки», – ідеться в повідомленні бригади.varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена

Читайте також