Резніков піде у відставку, якщо звинувачення в закупівлі для ЗСУ літніх курток замість зимових підтвердяться
Запропонував парі
Міністр оборони України Олексій Резніков запевнив, що якщо звинувачення в закупівлі літніх курток замість зимових підтвердяться, то він подасть у відставку. Про це він повідомив у коментарі NV.
«Я пропоную парі. Якщо виявиться, що Міноборони поставило 180 тис. літніх курток замість зимових, йду у відставку», – заявив Резніков.
Якщо ж виявиться, що були поставлені 180 тис. зимових курток, а не літніх, то народна депутатка Анастасія Радіна має скласти мандат, а журналіст «Української правди» Михайло Ткач – піти з видання і на 3 роки припинити займатися журналістикою.
Резніков заявив, що під час розбору ситуації Міноборони надасть всі документи, докази, факти та матеріали, які стосуються справи, «щоб переможець спору був очевидний для всього українського суспільства».
Арбітрами в цьому парі Олексій Резніков запрошує Комітет з депутатської етики ВРУ і Комісію журналістської етики, а спостерігачами – редакції українських видань.
Читайте також: раніше Міністр оборони України прокоментував чутки про свою відставку.
На момент написання новини ні Михайло Ткач, ні Анастасія Радіна не відреагували на пропозицію міністра.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
Коментарі